ליגלייז מתפקדים הוא ארגון חברתי-פוליטי, שהוקם ע״י ח׳ברה צעירים מכל קצוות החברה הישראלית – הייטקיסטים, סטודנטים ואנשי משפחה כאחד, במטרה להביא ללגליזציה מלאה של קנאביס בישראל.

לאחר שנה של בניית תכנית עבודה, בדיקת היתכנות, יצירת שיתופי פעולה ומחקר מעמיק, הבנו שיש חלק בכל הפאזל הזה שאנחנו חייבים לשחק ולהבין את מפת האינטרסים של חקיקת חוק. הבנו שהדרך היעילה ביותר להשיג לגליזציה היא התפקדות – תומכי לגליזציה מתפקדים למפלגות הדמוקרטיות ובכך משפיעים מבפנים ללגליזציה מלאה.

עד היום כל גוף שפקד כמה אלפי אנשים ולא משנה אם זה על מנת להשיג רגולציה מקלה, תקציבים יוצאי דופן או פעולות ממשלה קונקרטיות הצליח להשיג את מבוקשו. גופים אלו עשו זאת בעזרת אלפים בודדים. אנחנו מייצגים ציבור עם אינטרס ברור ומשותף של למעלה ממיליון וחצי ישראלים.

 

הצטרפו אלינו

אנחנו מזמינים אותך להצטרף לפעילות שלנו בליגלייז ולעזור להפיץ את הבשורה כדי שנוכל לעשות לגליזציה מלאה בהקדם.
נשמח לצרף אותך לכוחותינו! בין אם בהשתתפות של משימות של הרשת שלנו כגון שליחת מיילים/סמסים לחברי הכנסת ברגעים הנחוצים, פעילויות גרילה ובעיקר חשיבה כיצד ניתן לרתום את חברינו דרך יצירת תכנים ואייטמים כדי שהנושא ישאר על סדר היום כמה שיותר, אם בוער בך להירתם אפשר להצטרף לצוות המוביל שלנו בוואטסאפ!

מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות המובילות פייסבוק ואינסטגרם